EstiCRM

O nas

Zapraszam Państwa do Diamentowych Nieruchomości!

Od ponad 15 lat jestem pasjonatką ekonomii, nieruchomości, marketingu, innowacji oraz zarządzania i wszelkiego rodzaju inwestycji. Pomysł na stworzenie Diamentowych Nieruchomości pojawił się latem 2017 roku, gdy pracując jako specjalista ds. nieruchomości zobaczyłam, że chcę wraz z zespołem wyznaczać nowe trendy na rynku i podchodzić indywidualnie do klienta, z dużą dbałością o detale, z nastawieniem win - win, gdyż satysfakcja klienta jest dla mnie najważniejsza. Sztuki obsługi klienta uczyłam się w kraju i zagranicą. Każdy nasz klient otrzyma obsługę Premium w standardzie. Cały czas szkolimy i rozwijamy się dla Państwa.

Nasz zakres usług:

Diamentowe Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami – audyt nieruchomości, pomoc przy ustaleniu stanu prawnego np. przy spadkach, wycena nieruchomości, sesje fotograficzne, film prezentujący nieruchomość, home staging – stylizacja wnętrz na sprzedaż czy wynajem, marketing oferty, prezentacje nieruchomości, negocjacje ceny, umowy przedwstępne, pomoc w formalnościach przy sprzedaży itp., przekazanie lokalu, współpraca biznesowa z ekspertami z takich dziedzin jak finanse, wystrój wnętrz, ubezpieczenia. Rynek pierwotny i wtórny. Nieruchomości dla klientów indywidualnych i firm. Działamy na terenie całego kraju.

Diamentowe Inwestycje – tworzenie portfeli inwestycyjnych opartych na inwestycjach w nieruchomości jak np. mieszkania na wynajem, lokale użytkowe na wynajem, dzierżawa nieruchomości gruntowej, miejsca postojowe, pokoje hotelowe itp.

 

Zapraszam do kontaktu i życzę Państwu samych sukcesów.

Agnieszka Olszewska

Licencja pośrednika nr 23669
Właściciel